IS DE KUST VEILIG?
Vannacht werd je wakker en je wist het gelijk. Je moet zo snel mogelijk richting de wc en kijken wat de schade is.
Daar aangekomen, wens je direct ; had ik maar een onderbroek en pyjama broek meegenomen.
Jezelf verschonen, menstruatie cup legen en weer plaatsen en dan (hopelijk) stiekem of liever gezegd; ongezien een onderbroek en pyjama broek uit de kast trekken en snel bed weer in.
Lig je net weer lekker in bed, bedenk je ineens; waar heb ik de vieze was gelaten? nog in de wc of toch bij de was?
Je hoopt op het laatste en valt weer in slaap.
De volgende ochtend, je wordt wakker en gelijk spoken er allerlei gedachten door je hoofd;
*hoe groot is de schade
*manlief is al uit bed
*kan ik rustig omdraaien, zonder nog meer schade
*waar zijn de kinderen?
*hoe snel kan ik beneden zijn, zonder gezien te worden en in de gauwigheid een onderbroek en pyjamabroek mee graaien
*had ik maar al een stel extra schone kleding klaar gelegd.
*Gelukkig de kinderen spelen op hun kamer
Je draait je voorzichtig om, maar wel met je billen richting plafond, zodat hopelijk het bed schoon blijft. zo gauw je rechtop staat, voel je een waterval en je trekt je pyjamabroek wat naar beneden om de schade enigszins te beperken. Je loopt naar de kast en pakt een stel schone kleren en maakt dat je in 1streep naar de wc komt.
Gelukkig , niemand gezien onderweg en nu maar eens de schade bekijken. Je ziet het al, dit is niet meer op te lossen met een beetje poetsen met wc-papier. Dan maar direct door naar de douche.
Zo, weer opgefrist en de wasmachine aangezet.
Tijd voor koffie!
Herkenbaar?
Wil jij weten waar de echte oorzaak ligt en zie je het liever opgelost zonder ingrijpende ingreep of operatie?
Wil je weten wat je nog meer kan doen, dan de thee te drinken van Duizendblad?
Maak gebruik van het gratis advies gesprek.